Motorické kroužky

Jelikož už nám všechny ty krásné silikonové přívěsky nestačili, tak v rukou HED - háčkovaná kouzla od Edity vznikla minikolekce motorických kroužků. Díky nim se Vaše děti seznámí s různými materiály, tvary a vzory. Navíc jsou v háčkovaných komponentech ukryty hrátka a pískátka.

 

Zatím zde najdete pouze to, co se líbilo hlavně nám. Ale určitě Vám Edita ráda vyrobí tvar, zvířátko nebo cokoli jiného co si budete přát. Všechny produkty jsou vyrobeny z kvalitní certifikovaní příze Camilla, která je určena pro děti do 3 let věku.

 

Každý výrobek je unikátní, vyrobený z nejkvalitnějších materiálů s největší péčí, ale není certifikován jako hračka. Děti si s kroužkem mohou hrát pouze pod dozorem dospělé osoby.

 

Všechny výrobky je možné prát v ruce nebo v pračce - program na jemné prádlo. Poté ho stačí nechat samovolně uschnout. Výrobek se při sušení na radiátoru, přímém světle nebo fénem může doformovat.

 

Tento výrobek a mnoho dalších si můžete objednat zde https://www.facebook.com/HED-H%C3%A1%C4%8Dkovan%C3%A1-kouzla-od-Edity-1953580311571681/

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem