Nyní můžete znovu používat platbu na dobírku.

KORÁLE A PŘÍVĚSKY

POZOR:

Z důvodu postupných změn v sortimentu budou veškeré komponenty na objednání s dodací lhůtou do 3 týdnů. K okamžitému odběru pak jsou komponenty v kategorii https://www.silikonovekorale.cz/doprodej/

Pokud se Vám ale nechce tak dlouho čekat, domluvila jsem Vám 5% slevu na nákup na https://www.tvoritjeradost.cz/ - stačí zadat kód SILIKONOVEKORALE

Silikonové korálky, korále a přívěsky jsou vytvořeny ze zdravotně nezávadného materiálu. Je tak vhodný pro výrobu produktů, které ocení kojící maminky i děti. Ve světě korálků existuje obrovské množství druhů, barev a tvarů. Při výběru jednotlivých kusů pečlivě reagujeme na aktuální poptávku, novinky, trendy, ale i oblíbenou klasiku.

Mezi silikonovými korálky najdete více než 350 druhů a barevných variant např. Mickey korále, srdíčkové korále, velké kulaté korále, malé korálky, květinové korálky atd.

silikonových přívěsků jsme pro Vás nachystali více než 200 druhů a barevných variant. Doporučujeme např. motivy zvířat (koala, bobr, pejsek, slon, mořský koník, tučňák), obrazce (hvězdička, slza, kruh) atd.

Jednotlivé korále a přívěšky se mezi sebou dají kombinovat. Doporučujeme je navlékat na nylonové provázky a doplnit je ostatními, zdravotně nezávadnými komponenty jako jsou klipy a zapínání. Výsledkem jsou nádherné originální šperky pro holky i pro kluky.

 

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 52 - 621 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 52 - 621 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.